Connect with us

NSW Junior Reps

Tarsha Gale Cup Round 4 team lists

Tarsha Gale Cup Round 4 team lists (Photo : Steve Montgomery)
Tarsha Gale Cup Round 4 team lists (Photo : Steve Montgomery)

Tarsha Gale Cup Round 4 team lists

Author : NSWRL 

Tarsha Gale Cup Round 4 team lists

All times are listed in SYDNEY unless otherwise noted.

Crash Claim, Meeting friends by accident

Parramatta Eels v BYE

Penrith Panthers v BYE

St George Dragons v Canterbury-Bankstown Bulldogs
Sat February 26 2022, 10:00am at Mascot Oval

St George Dragons

1. Cassey Tohi-Hiku 2. Angel Mikaere 3. Courageous Afoa 4. Litia Fusi 5. Susana Tupou 6. Luisa Yaranamua 7. Rayven-Jodeci Boyce 8. Nesia Ben 9. Erana Reti 10. Madison Mulhall 11. Faith Nimmo 12. Hana Laufale 13. Latisha Smythe 14. Nhiamya Moran 15. Tangikina Laulea 16. Erika-May Kavana 17. Bulou Buiniqio 18. Caitlyn Etheridge 19. Bronti Westaway 22. Faith Ainuu

Canterbury-Bankstown Bulldogs

1. Bree Stone 2. Piper Spackman 3. Nanise Vakacavu 4. Abigayle Sekitoga 5. Georgia Besters 6. Leela Ma-Chong 7. Breanah Scerri 8. Anna Seata Takapautolo 9. Monique Najjar 10. Nella Lima 11. Elisa Niki 12. Cherellyn Tapuai 13. Monalisa Soliola 14. Tarli Dennis 15. Foxy Clune 16. Annie Mati-Leifi 17. Afeni Tabuai-Salee 19. Keelie Wilson 20. Madison So-Murphy 21. Lauren Beaton 22. Bethany Taufa 23. Jessica Ashcroft

Referee : Nathan Lorenti
Sideline Ref’s : Ramzi Daizli & Kieren Casey

Cronulla-Sutherland Sharks v North Sydney Bears
Sat February 26 2022, 11:30am at Cronulla High School

Cronulla-Sutherland Sharks

1. Chloe Boston 2. Esther Kautoga 3. Taylah Charman 4. Chelsee Austin 5. Zoe Topham 6. Brooke Elliott 7. Angie Tucker 8. Skye Brennan 9. Sienna Stewart 10. Shontae Salmon 11. Emeline Taufaeteau 12. Tayla Curtis 13. Kirsty Sant 14. Tayah Beckett 15. Talei Vakauta 16. Cali Clark 17. Kalolaine Veikoso 18. Sereena Moussa 19. Maddie Dodson 20. Laura Came 21. Ella Gould

North Sydney Bears

1. Shabar Thomas 2. Gloria Kaati 3. Grace-lee Weekes 4. Maumi Faupula 5. Kalaye Lees 6. Georgia Clements 7. Sienna Williams 8. Toa Taufa 9. Kyana Patten 10. Dae-shawna Row Row 11. Fanua Simati 12. Chloe Jackson 13. Samantha Cox 14. Brianna Young 15. Kamilia Moe 16. Lara George 17. Hannah McFadyen 18. Lila Reynolds

Referee : Jayden Kastelan
Sideline Ref’s : Salvatore Marigliano & Rami Abu-Mansour

South Sydney Rabbitohs v Canberra Raiders
Sat February 26 2022, 1:00pm at Ironmark High Performance Centre

South Sydney Rabbitohs

1. Avalon Pallier 2. Kiara Green 3. Lillah Hoffman 4. Bianca Smith 5. Danni-elle Carnovale 6. Parker Stanton 7. Siniva Sa’anga 8. Paige Bush 9. Kasey Taaffe 10. Alyna Anitelea 11. Janine Widders-Lockwood 12. Yilara Widders 13. Shyla Mundine 14. Grace Toga 15. Mackenzie Oxenbridge 16. Payten Byles 17. Ma’ata Manukia 18. Jasmine Fokes

Canberra Raiders

1. Georgia Willey 2. Hunter Ings 3. Tikirah-Ann Douglas 4. Roxy Horne 5. April Downey 6. Alanna Dummett 7. Makayla Morris 8. Hayley Liddle 9. Carly Heyman 10. Amelia Kiriui 11. Kayla Fleming 12. Maata Alai-Lokeni 13. Jaxan Blackhall 14. Lila Brewer 15. Ruby Morrisey 16. Cassius Delamere 17. Donelle O’donnell 18. Calissa Badullovich

Referee : Jabri Daizli
Sideline Ref’s : Alex Le Geyt & William Flint

Illawarra Steelers v Newcastle Knights
Sat February 26 2022, 2:00pm at Collegians Sports Complex

Illawarra Steelers

1. Annabel Mcdonald 2. Lilli Odea 3. Maddison D Ombrain 4. Jordyn Preston 5. Suliasi Aho 6. Lily Rogan 7. Sian Allen 9. Salma Nour 10. Tiana Kore 11. Mackenzie Lear 12. Sienna Morgan 13. Taimani Kolomaka 14. Brody Preston 16. Tully Phillips 17. April Stevens 18. Lily Gibson 20. Taleisha Love 22. Alivia Brown

Newcastle Knights

1. Kyah Watters 2. Alyssa Shoulders 3. Shanti Evans 4. Mia Middleton 5. Kasey Gaukroger 6. Jesse Southwell 7. Matilda Jones 8. Ebony Woodcock 9. Sophie Clancy 10. Kayla Waldron 11. Lilly Davies 12. Tori Brazier 13. Jules Kirkpatrick 14. Alex Holliday 15. Lucy Plowman 16. Georgia Chapple 17. Lexi Beagan 18. Lucy Green

Referee : Liam Richardson
Sideline Ref’s : Juliana Donaldson & Shannon Castles

Wests Tigers v Sydney Roosters Indigenous Academy
Sat February 26 2022, 4:00pm at Leichhardt Oval

Wests Tigers

1. Imogen Lowe 2. Maraia Rorocla 3. Shelby Muir 4. Jae Patu 5. Amber Johnstone 6. Georgia Edwards 7. Losana Lutu 8. Katie Edwards 9. Imogen Hope 10. Folau Vaki 11. Mia Taylor 12. Imogen Gobran 13. Eliza Siilata 14. Adelle Brett 15. Tehillah Vaeluaga 16. Shanae Leech-morrison 17. Sherina Cauchi 19. Chantel Lee 20. Claire Kennedy 21. Molly Lewis 22. Siennah Grgich

Sydney Roosters Indigenous Academy

1. Maddie Binding 2. Charlize Lloyd-Phillips 3. Aneeka Reilly 4. Zoe Cass 5. Mia Barber 6. Jada Taylor 7. Tayla Montgomery 8. Milly Lupo 9. Anneka Wilson 10. Kalosipani Hopoate 11. Otesa Pule 12. Leilani Wilson 13. Iesha Duckett 14. Ally Bullman 15. Indee Brown 16. Joiful Fotu-moala 17. Makayla Manu

Referee : Todd Pieters
Sideline Ref’s : Reece Sammut & Lachlan Greenfield

Related Links

NSWRL  

Team Lists

Harold Matthews Cup Rnd 4 team lists

Tarsha Gale Cup Rnd 4 team lists

SG Ball Cup Rnd 4 team lists

Andrew Johns Cup Rnd 4 team lists

Laurie Daley Cup Rnd 4 team lists

Rnd 4 Draws

Harold Matthews Cup Rnd 4 Draw

Tarsha Gale Cup Rnd 4 Draw

SG Ball Cup Rnd 4 Draw

Andrew Johns Cup Rnd 4 Draw

Laurie Daley Cup Rnd 4 Draw 

More NSWRL news

More posts from this section

Recent Posts

More in NSW Junior Reps