Connect with us

NSW Junior Reps

Tarsha Gale Cup Rnd 1 Team Lists

NSWRL Coronavirus Statement

TEAMS : NSWRL U18 Harvey Norman Tarsha Gale Cup – 2020 Round 1
New South Wales Rugby League

Illawarra Steelers v Cronulla-Sutherland Sharks
Sat February 8 2020, 10:00am at Collegians Sports Complex

Illawarra Steelers

1. Teagan Berry 2. Madi Singleton 3. Olivia Vale 4. Jordyn Preston 5. Keele Browne 6. Riley Scott 7. Tiana Graham 8. Alex Wallace 9. Salma Nour 10. Viena Tinao 11. Ula-mari Time-Cribb 12. Chantel Tugaga 13. Keeley Kopara 14. Rhiannon Tungai 15. Mollie Bonham 18. Amy Tietjens 20. Madysson Shoemark 23. Jemma Gallagher

Cronulla-Sutherland Sharks

1. Jaime Chapman 2. Indiana Killick 3. Ella Barker 4. Andie Robinson 5. Tayah Beckett 6. Ally Weir 7. Zali Hopkins 8. Lilli Kelly 9. Sienna Stewart 10. Skye Brennan 11. Taylah Vella 12. Sian Allen 13. Tegan Dymock 14. Sophia Griffin 15. Tia Hinds 16. Charlee Proctor 17. Erika-may Kavana 18. Kirsty Sant 19. Ella Gould

Referees : Lachlan Greenfield, Sideline : Ebony Tzoukas, Jacob Nye

St George Dragons v Newcastle Knights
Sat February 8 2020, 10:00am at Morry Breen Oval

St George Dragons

1. Breeze E’e 2. Courageous Afoa 3. Cassey Tohi-hiku 4. Stella Tijou 5. Chelsea-lina Koomson 6. Rayven-jodeci Boyce 7. Jessika Lealaiauloto 8. Fatafehi Hanisi 9. Erana Reti 10. Jo-Anna Matavesi 11. Rysh’e Fa’amausili 12. Gardinia Faalogo 13. Myah Tahan 15. Nesia Ben 16. Katarina Raravula 17. Alvie Mau 18. Holly Gatt 20. Grace Tijou

Newcastle Knights

1. Kyah Watters 2. Terri-lee Van Wyk 3. Brielle Riding 4. Carissa Reid 5. Ruby Smith 6. Jorja Holden 7. Tamika Bull 8. Lexi Beagan 9. Monica-Lee Morris 10. Kyhamoana Tevi-fuimaono 11. Tahlia Smith 12. Bree Chester 13. Kayla Romaniuk 14. Montana Shoesmith 15. Ebony Woodcock 16. Macy Taape 17. Chelsea Brander 18. Morgan Keys 19. Mia Middleton

Referees : Ethan Rix, Sideline : Brayden Hunt, Nathan Lorenti

Canberra Raiders v Parramatta Eels
Sat February 8 2020, 12:00pm at Raiders Club Belconnen

Canberra Raiders

1. Madyson Tooth 2. Klaudia Osztrenkovics 3. Valasi Asomua 4. Grace Tai 5. Molly Carr 6. Makayla Morris 7. Krystal Blackwell 8. Holly Jane Christison 9. Maddie Dodson 10. Amelia Kiriui 11. Samantha Clegg 12. Grace Martin 13. Geena Elliott 14. Kathryn Niki 15. Hayley Liddle 16. Carly Wilkin 17. Maata Alai-lokeni 18. Jemma Davey

Parramatta Eels

1. Demia Pritchard 2. Tamerah Leati 3. Summah Terare 4. Rosalia Lea 5. Chelsee Austin 6. Martha Fua 7. Shannai Vakai 8. Shondell Akhabube 9. Marama Whanga Katipa 10. Losalio Sita Payne 12. Ruby-jean Kennard 13. Manaia Blair 14. Kristen Cawthorne 15. Emma Cutbush 16. Ella Pinder 17. Shaelene Elliott 18. Lydia Tavui-leota 19. Amy Kellett

Referees : Alexander Ward, Sideline : Gage Miles, Darcy Hind

Sydney Roosters Indigenous Academy v Canterbury-Bankstown Bulldogs
Sat February 8 2020, 1:00pm at Henson Park

Sydney Roosters Indigenous Academy

1. Sophie Whitton 2. Jade Doyle 5. Shernille Ellis 6. Tayla Montgomery 7. Courtney Tamati 8. Tymekqwa Duckett 9. Jessica Deakin 10. Anita Brown 11. Jazmon Tupou Witchman 12. Tarnee Evans 13. Keilee Joseph 14. Taneka Todhunter 15. Milly Lupo 16. Hannah Gerrard 17. Checoby Murray 18. Teisha Saunders 19. Iesha Duckett 20. Jamie-lee Rooke 3. Maddie Binding 4. Jada Karam

Canterbury-Bankstown Bulldogs

1. Anneka Wilson 2. Afeni Tabuai-Salee 3. Sara Sautia 4. Haylee Hifo 5. Addyson Winterstien 6. Kiiahla Duff 7. Leilani Wilson 8. Mya Hill-moana 9. Brearna Nathan 10. Tamika-che Tohia 11. Indee Brown 12. Leah-rhys Rangi-Toki 13. Precious Papalii 14. Lily Marsters 15. Charkyl Ngamotu 16. Anjali Mence 17. Shemariah Tagaloamatua 19. Sarah Kitiona

Referees : Mitchell Pitscheider, Sideline : Thomas Williamson, Miriam Rafaie

Wests Tigers v Penrith Panthers
Sat February 8 2020, 1:30pm at Leichhardt Oval

Wests Tigers

7. Georgia Nies 9. Taleah Gibson 8. Tiamo Williams 3. Shelby Muir 11. Jessica Kennedy 12. Eileen Sinaki-Teulilo 14. Monique Najjar 2. Maleah Mayol 1. Jessica Whelan 4. Ally Beaufils 5. Jaidarose Lene 6. Briana Dean 10. Folau Vaki 13. Anna Moa 16. Piper Sutton 15. Eliza Siilata 18. Hannah Pratt 19. Tehillah Vaeluaga 17. Abbey Riley

Penrith Panthers

1. Rosemarie Beckett 3. Tahleisha Pugh 17. Petesa Lio 4. Madison Graham 21. Katalina Vave 15. Kirra Boland 24. Tyra Gristwood 9. Ebony Prior 10. Summer Brown 11. Faith Nimmo 12. Kadeesha King 13. Madison Gaal 23. Pepe Seualuga 8. Jade Toleafoa 18. Lorijocacha Ane Masame 14. Gabbi Edwards 5. Tahlia Faint

Referees: Michael Bonnici, Sideline : Adam Sirianni, Justin Saadah

More posts from this section

Recent Posts

More in NSW Junior Reps