Connect with us

NSW Junior Reps

Tarsha Gale Cup Rnd 4 Team list

Tarsha Gale Cup Rnd 4 Team list (Photo : Steve Montgomery)
Tarsha Gale Cup Rnd 4 Team list (Photo : Steve Montgomery)

Tarsha Gale Cup Rnd 4 Team list

Author : OurFootyTeam

Tarsha Gale Cup Rnd 4 Team list

All times are listed in SYDNEY times unless otherwise noted.

Twitter: Follow @Our_Footy_team – OurFootyTeam – The Home of Junior Rugby League

Facebook: Like SteveMonty90 – OurFootyTeam – The Home of Junior Rugby League

Parramatta Eels BYE

Penrith Panthers BYE

St George Dragons v Canterbury-Bankstown Bulldogs
Sat February 26 2022, 10:00am @ at Mascot Oval

Cronulla-Sutherland Sharks v North Sydney Bears
Sat February 26 2022, 11:30am @ Sharks Academy (Cronulla High School)

Wests Tigers v Sydney Roosters Indigenous Academy
Sat February 26 2022, 4:00pm @ Leichhardt Oval

Catch-up games – March Saturday 12 and Tuesday 15th March

South Sydney Rabbitohs v Canberra Raiders
Sat March 12 2022, 1:00pm @ Ironmark High Performance Centre (Redfern Oval)

South Sydney Rabbitohs

1. Avalon Pallier 2. Danni-Elle Carnovale 3. Lillah Hoffman 4. Indiana Killick 5. Kiara Green 6. Parker Stanton 7. Siniva Sa’anga 8. Alyna Anitelea 9. Kasey Taaffe 10. Paige Bush 11. Yilara Widders 12. Shyla Mundine 13. Luti Maile 15. Eliza Kelly 16. Jamie-lee Rooke 17. Janine Widders-Lockwood 18. Jasmine Fokes 19. Ma’ata Manukia 20. Mackenzie Oxenbridge

Canberra Raiders

1. Georgia Willey 2. Hunter Ings 3. Tikirah-Ann Douglas 4. Roxy Horne 5. April Downey 6. Alanna Dummett 7. Makayla Morris 8. Hayley Liddle 9. Carly Heyman 10. Amelia Kiriui 11. Kayla Fleming 12. Maata Alai-Lokeni 13. Jaxan Blackhall 14. Lila Brewer 15. Ruby Morrisey 16. Cassius Delamere 17. Donelle O’Donnell 18. Calissa Badullovich

Referee : Lukas Durant
Sideline Ref’s : Alex Le Geyt, Salvatore Marigliano

Illawarra Steelers v Newcastle Knights
Tuesday March 15 2022, 7:30pm @ Ron Costello Oval, Shellharbour

Illawarra Steelers

1. Annabel McDonald 2. Lilli O’Dea 3. Maddison D Ombrain 4. Jordyn Preston 5. Suliasi Aho 6. Lily Rogan 7. Sian Allen 9. Salma Nour 10. Tiana Kore 11. Mackenzie Lear 12. Taimani Kolomaka 13. April Stevens 14. Brody Preston 15. Sienna Morgan 16. Tully Phillips 19. Taleisha Love 20. Lily Gibson 22. Alivia Brown

Newcastle Knights

1. Kyah Watters 2. Alyssa Shoulders 3. Shanti Evans 4. Mia Middleton 5. Kasey Gaukroger 6. Jesse Southwell 7. Matilda Jones 8. Ebony Woodcock 9. Sophie Clancy 10. Kayla Waldron 11. Lilly Davies 12. Tori Brazier 13. Jules Kirkpatrick 14. Alex Holliday 15. Lucy Plowman 16. Georgia Chapple 17. Lexi Beagan 18. Lucy Green

Referee : Liam Richardson
Sideline Ref’s : Aidan Richardson, Corey Fisher

Related Links

nswrl.com.au

Harold Matthews Cup Rnd 4 Team Lists

Tarsha Gale Cup Rnd 4 Team Lists

SG Ball Cup Rnd 4 Team Lists

Harold Matthews Cup Rnd 4 Draw/ Results & Ladder

Tarsha Gale Cup Rnd 4 Draw/ Results & Ladder

SG Ball Cup Rnd 4 Draw/ Results & Ladder

More NSWRL Junior Rep’s News

More Women’s Rugby League

More posts from this section

Recent Posts

More in NSW Junior Reps