Connect with us

NSW Junior Reps

SG Ball Cup Round 4 team lists

SG Ball Cup Round 4 team lists (Photo : Steve Montgomery)
SG Ball Cup Round 4 team lists (Photo : Steve Montgomery)

SG Ball Cup Round 4 team lists

Author : OurFootyTeam

SG Ball Cup Round 4 team lists

All times are listed in SYDNEY times unless otherwise noted.

Twitter: Follow @Our_Footy_team – OurFootyTeam The Home of Junior Rugby League

Facebook: Like SteveMonty90 – OurFootyTeam The Home of Junior Rugby League

Catch-up games – Saturday March 12 2022

South Sydney Rabbitohs v North Sydney Bears
Sat March 12 2022, 11:30am @ Ironmark High Performance Centre (Redfern Oval)

South Sydney Rabbitohs

1. Terrell Kalokalo 2. Tyrone Munro 3. Aaron Macey 4. Emmanuel Kandidakis 5. Carson Kaho 6. Naati Teaupa 7. Aaron Kurnoth 8. Daniel Matakaiongo 10. Jaxson Rahme 11. Thomas Fletcher 12. Dranza Hawe-De-Thierry 13. Louis Grossemy 14. Tj Herring 15. Ashton Cini 16. Connor Puru 17. Keanu Wright-Dunrobin 19. Joshua Mocevakaca

North Sydney Bears

1. Owen Flaherty 2. Joseph Jaber 3. Benet Ma’alo 4. Michael Whitton 5. Kobe Lepua 6. Darcy Brettle 7. Cooper Maytom 8. Lachlan Mears-Crabbe 9. Christian Abal 10. Jakob Biet 11. Max Sedgman 12. Jordan Dickson 13. Deon Iro 14. Flynn Sharman 15. Samuel Squire 16. Christian Loleni 19. Matthew Newlyn 20. Bostyn Ligaliga

Referee : Blake Williams
Sideline Ref’s : Jabri Daizli, Jack Gerrie

Sydney Roosters v Western Suburbs Magpies
Sat March 12 2022, 11:30am @ Henson Park

Sydney Roosters

1. Benjamin Dufficy 2. Siaosi Kaliti 3. Kyron Fekitoa 4. Robert Toia 5. Xavier Chatfield-Mooka 6. Ethan Strange 7. Cassius Tia 8. Xavier Va’a 9. Tyler Moriarty 10. Venasiotangifetaua Patuki Case 11. Max McCathie 12. Michael Abdow 13. Joshua Wong 14. Kenny Saad 15. Salesi Foketi 16. Darcy Clifton 17. Lafi Tuinauvai

Western Suburbs Magpies

1. Dudley Dotoi 2. Mataiasi Lomu 4. Kienan Tempest 5. Brandan Hamilton 6. Riley Pascoe 7. Christian Jardim 8. Metuisela Taungatua 9. Tevita Petelo 10. Tristyn Ball 11. Zakauri Clarke 12. Isaiah Anamani 13. Justin Matamua 14. Bailey Hodgson 15. Ropeti Lole 16. Jude Gomez 17. Lachlan Bush 19. Jibiril Elrich 20. Tevita Alatini 21. Elijah Pettit Young 22. Leiukamea Schaaf 23. Joe Duggan

Referee : Mitchell Pitscheider
Sideline Ref’s : Harrison Baysarri, Matthew Gomes

Illawarra Steelers v Penrith Panthers
Sat March 12 2022, 12:30pm @ Community Oval, Moss Vale

Illawarra Steelers

1. Benjamin Rumble 2. Te Umuariki Heremia-Tukere 3. Campbell Watchirs 4. Jack Bostock 5. Ethan Cliff 6. Ryan Hodgson 7. Ashton Ward 8. Jacob Webster 9. Navajo Doyle 11. Callum Leikvoll 12. Dylan Egan 13. Travis Barrett-Hancock 14. Viliami Mahe 15. Dilan Asanoski 16. Hamish Stewart 18. Kane Graham 24. Jahream Lole-Ngarima

Penrith Panthers

1. Liam Ison 2. Samuel Lane 3. Angelis Hotere-Papalii 4. Jesse Mclean 5. Jimmy Donnelly 6. Luke Hanson 7. Keagan Russell-Smith 8. John Sagaga 9. Billy Scott 10. Kyson Kingi 11. Aston Warwick 12. Harrison Hassett 13. Riley Wake 14. Fletcher Haycock 15. Bayden Moran 16. Luron Patea 17. Joshua Belfanti 18. Jakeb Vailalo 20. Moustafa Dirani 21. Ethan Hutchings 23. Siotame Hansen 24. Billy Phillips

Referee : Ethan Klein
Sideline Ref’s : Aidan Richardson, Corey Fisher

St George Dragons v Manly-Warringah Sea Eagles
Sat February 26 2022, 1:00pm @ Mascot Oval

Balmain Tigers v Newcastle Knights
Sat February 26 2022, 2:30pm @ Leichhardt Oval

Victoria Thunderbolts v Cronulla-Sutherland Sharks
Sun February 27 2022, 3:00pm @ at Mars Stadium, Ballarat, Vic

VIC Thunderbolts v Cronulla Sharks Action Photo Gallery

Related Links

nswrl.com.au

Harold Matthews Cup Rnd 4 Team Lists

Tarsha Gale Cup Rnd 4 Team Lists

SG Ball Cup Rnd 4 Team Lists

Harold Matthews Cup Rnd 4 Draw/ Results & Ladder

Tarsha Gale Cup Rnd 4 Draw/ Results & Ladder

SG Ball Cup Rnd 4 Draw/ Results & Ladder

More NSWRL Junior Rep’s News

More posts from this section

Recent Posts

More in NSW Junior Reps