Connect with us

NSW Junior Reps

Tarsha Gale Cup Round 2 team lists

Tarsha Gale Cup Round 2 team lists (Photo : Steve Montgomery)
Tarsha Gale Cup Round 2 team lists (Photo : Steve Montgomery)

Tarsha Gale Cup Round 2 team lists

Author : NSWRL

Under 19’s NSWRL Tarsha Gale Cup Round 2 team lists

CrashClaim.com.au

All times are listed in SYDNEY unless otherwise noted.

Parramatta Eels v Canterbury-Bankstown Bulldogs
Sat February 12 2022, 10:30am at New Era Stadium

Parramatta Eels

1. Debbie Doueihi 2. Ameena Kanj 3. Jacinta Tui 4. Petesa Lio 5. Alysha Bell 6. Tallara Bamblett 7. Rosemarie Beckett 8. Petalina Atoa 9. Ashlee Pottinger 10. Ruby-Jean Kennard 11. Tahleisha Maeva 12. Kyanna Lokeni 13. Summah Terare 14. Kasey Quye 16. Lei-lani Tua 17. Katalina Vave 18. Quin McVey 19. Holly Chapman

Canterbury-Bankstown Bulldogs

1. Abigayle Sekitoga 2. Piper Spackman 3. Kate Fallon 4. Annie Mati-leifi 5. Bree Stone 6. Leela Ma-chong 7. Breanah Scerri 8. Elisa Niki 9. Monique Najjar 10. Nella Lima 11. Nanise Vakacavu 12. Cherellyn Tapuai 13. Monalisa Soliola 14. Tarli Dennis 15. Foxy Clune 16. Lauren Beaton 17. Afeni Tabuai-Salee 19. Anna Seata Takapautolo 20. Madison So-Murphy 23. Jessica Ashcroft

Referee :
Sidelines Ref’s :

Penrith Panthers v North Sydney Bears
Sat February 12 2022, 10:30am at BlueBet Stadium

Penrith Panthers

1. Yasmine Baker 2. Hayley Campbell 3. Otile Manakofua 4. May Tareha 5. Siulolovao Vave 6. Timea Pasili 7. Taytana Ifopo 8. Christina Neria 9. Chelsea Makira 10. Eseta Pa 11. Helen Tuimavave 12. Linae Williams 13. Ilisia Haumono 14. Natalie Vaka 15. Kahliah Brown 17. Lyshante Taramai 20. Brooke Talataina

North Sydney Bears

1. Shabar Thomas 2. Kalaye Lees 3. Grace-lee Weekes 4. Maumi Faupula 5. Gloria Kaati 6. Georgia Clements 7. Sienna Williams 8. Toa Taufa 9. Kyana Patten 10. Rachael Lavaki 11. Georgia Stewart 12. Fanua Simati 13. Chloe Jackson 14. Lara George 15. Samantha Cox 16. Dae-Shawna Row Row 17. Brianna Young 18. Bella Hunt

Referee :
Sidelines Ref’s :

Canberra Raiders v St George Dragons
Sat February 12 2022, 11:00am at Raiders Club Belconnen

Canberra Raiders

1. Alanna Dummett 2. Tikirah-ann Douglas 3. Georgia Willey 4. Roxy Horne 5. April Downey 6. Jaxan Blackhall 7. Makayla Morris 8. Amelia Kiriui 9. Tahnee Mcgregor 10. Hayley Liddle 11. Chloe Doon 12. Maata Alai-Lokeni 13. Kayla Fleming 14. Carly Heyman 15. Cassius Delamere 16. Ruby Morrisey 17. Hunter Ings 18. Lila Brewer

St George Dragons

1. Cassey Tohi-Hiku 2. Bronti Westaway 3. Courageous Afoa 4. Bulou Buiniqio 5. Caitlyn Etheridge 6. Luisa Yaranamua 7. Rayven-Jodeci Boyce 8. Nesia Ben 9. Erana Reti 10. Madison Mulhall 11. Faith Nimmo 12. Hana Laufale 13. Latisha Smythe 14. Emily Smidt 15. Tangikina Laulea 16. Erika-May Kavana 17. Caroline Vaevaepare 18. Angel Mikaere

Referee :
Sidelines Ref’s :

Illawarra Steelers v Cronulla-Sutherland Sharks
Sat February 12 2022, 11:30am at Collegians Sports Complex

Illawarra Steelers

1. Annabel Mcdonald 2. Lilli Odea 3. Maddison D Ombrain 4. Jordyn Preston 5. Suliasi Aho 6. Lily Rogan 7. Sian Allen 8. Jemma Gallagher 9. Salma Nour 10. Tiana Kore 11. Mackenzie Lear 12. Taimani Kolomaka 13. April Stevens 14. Brody Preston 15. Sienna Morgan 16. Tully Phillips 19. Taleisha Love 20. Lily Gibson

Cronulla-Sutherland Sharks

1. Chloe Boston 2. Ella Gould 3. Taylah Charman 4. Chelsee Austin 5. Tayah Beckett 6. Brooke Elliott 7. Sienna Stewart 8. Skye Brennan 9. Maddie Dodson 10. Kirsty Sant 11. Emeline Taufaeteau 12. Tayla Curtis 13. Sophia Griffin 14. Shontae Salmon 15. Talei Vakauta 16. Cali Clark 17. Kalolaine Veikoso 20. Abbey Austin

Referee :
Sidelines Ref’s :

Sydney Roosters Indigenous Academy v South Sydney Rabbitohs
Sat February 12 2022, 11:30am at Morry Breen Oval

Sydney Roosters Indigenous Academy

1. Maddie Binding 2. Charlize Lloyd-Phillips 3. Elizabeth Lomu-stewart 4. Aneeka Reilly 5. Zoe Cass 6. Jessica Whitehead 7. Tayla Montgomery 8. Milly Lupo 9. Anneka Wilson 10. Kalosipani Hopoate 11. Otesa Pule 12. Leilani Wilson 13. Iesha Duckett 14. Ally Bullman 15. Indee Brown 16. Joiful Fotu-Moala 17. Zali Fulton 18. Litia Fusi

South Sydney Rabbitohs

1. Avalon Pallier 2. Havana Simpson 3. Lillah Hoffman 4. Sheridan Fahey 5. Danni-elle Carnovale 6. Parker Stanton 7. Siniva Sa’anga 8. Maya Harris 9. Kasey Taaffe 10. Alyna Anitelea 11. Eliza Kelly 12. Yilara Widders 13. Luti Maile 14. Kiara Green 15. Shyla Mundine 16. Paige Bush 17. Grace Toga 18. Mackenzie Oxenbridge

Referee :
Sidelines Ref’s :

Newcastle Knights v Wests Tigers
Sat February 12 2022, 4:00pm at Cessnock Sports Ground

Newcastle Knights

1. Alyssa Shoulders 2. Ruby Forrest 3. Shanti Evans 4. Mia Middleton 5. Tiarna West 6. Kyah Watters 7. Matilda Jones 8. Ebony Woodcock 9. Lucy Green 10. Mercydes Metcalf 11. Lilly Davies 12. Tori Brazier 13. Jules Kirkpatrick 14. Leah Ollerton 15. Georgia Chapple 16. Aiishya Robertson 17. Lexi Beagan 19. Isabella Thwaites 22. Shanaye Rutonski

Wests Tigers

1. Shelby Muir 2. Maraia Rorocla 3. Mia Taylor 4. Jae Patu 5. Amber Johnstone 6. Georgia Edwards 7. Losana Lutu 8. Katie Edwards 9. Imogen Hope 10. Folau Vaki 11. Claire Kennedy 12. Imogen Gobran 13. Eliza Siilata 14. Adelle Brett 15. Nelisa Leutele-malasia 16. Siennah Grgich 17. Shanae Leech-morrison 19. Tehillah Vaeluaga 20. Sherina Cauchi 21. Molly Lewis

Referee :
Sidelines Ref’s :

Related Links

NSWRL

More NSWRL Junior rep’s news

More posts from this section

USA and Scotland win ranking matches at u19s Euros (Photo : European Rugby League)

International Junior Rugby League

USA and Scotland win ranking matches at u19s Euros

Euro u19s team of the tournament announced (Photo : European Rugby League)

International Junior Rugby League

Euro u19s team of the tournament announced

England retain Euro u19s championship in a thriller (photo : European Rugby League)

International Junior Rugby League

England retain Euro u19s championship in a thriller

England to face France in European u19s Championship Final (Photo : European Rugby League)

International Junior Rugby League

England to face France in European u19s Final

Nikora Williams playing for Sydney Red at the recent NSWCHS State trials is looking for another Green n Gold jersey (Photo - Steve Montgomery)

Australian Schoolboys

ASSRL Nationals day 1 wrap

Castleford Academy RFL Champion Schools Year 10 Girls (Photo : England Rugby League)

International Junior Rugby League

Inspiresport RFL Champion Schools

Paul Anderson, the RFL’s Head of England Pathways, has named his England Academy team to face France (Photo - England Rugby League)

International Junior Rugby League

England Academy team announcement

Recent Posts

More in NSW Junior Reps